MPS-128TSTU0
Prezentarea produsului
Număr parc: MPS-128TSTU0
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR LINEAR 128MM CABLE
Foi de date:
Starea stocului 264 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPS-128TSTU0
Număr parc MPS-128TSTU0 Producător N/A
Descriere SENSOR LINEAR 128MM CABLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 264 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable
Pachet / Caz Module Semnalul de ieșire -
producție 0 V ~ 10 V Alte nume 1045673
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Chassis Mount
Liniaritatea - Intervalul liniar 0 ~ 128.00mm (5.04")