MPS-128TLTQ0
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPS-128TLTQ0
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Foi de date:
Starea stocului 275 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPS-128TLTQ0
Număr parc MPS-128TLTQ0 Producător N/A
Descriere SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 275 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable with Connector
Tehnologie LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie - Unghiul de rotație - electric, mecanic -
Toleranța rezistenței - ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Semnalul de ieșire -
producție - Alte nume 1062518
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Chassis Mount
Liniaritatea - Intervalul liniar 0 ~ 128.00mm (5.04")