MPS-160TSTP0
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPS-160TSTP0
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN
Foi de date:
Starea stocului 184 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPS-160TSTP0
Număr parc MPS-160TSTP0 Producător N/A
Descriere SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 184 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable with Connector
Tehnologie LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie - Unghiul de rotație - electric, mecanic -
Toleranța rezistenței - ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Semnalul de ieșire -
producție 0 V ~ 10 V Alte nume 1050685
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Chassis Mount
Liniaritatea - Intervalul liniar 0 ~ 160.00mm (0 ~ 6.30")