MPS-160TSNP0
Prezentarea produsului
Număr parc: MPS-160TSNP0
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN
Foi de date:
Starea stocului 224 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPS-160TSNP0
Număr parc MPS-160TSNP0 Producător N/A
Descriere SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 224 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable with Connector
Pachet / Caz Module Semnalul de ieșire -
producție 0 V ~ 10 V Alte nume 1053839
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Chassis Mount
Liniaritatea - Intervalul liniar 0 ~ 160.00mm (0 ~ 6.30")