MPS-128TSTP0
Prezentarea produsului
Număr parc: MPS-128TSTP0
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Foi de date:
Starea stocului 237 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPS-128TSTP0
Număr parc MPS-128TSTP0 Producător N/A
Descriere SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 237 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 15 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable with Connector
Pachet / Caz Module Semnalul de ieșire -
producție 0 V ~ 10 V Alte nume 1045672
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Chassis Mount
Liniaritatea - Intervalul liniar 0 ~ 128.00mm (5.04")