PAG.M0.6GL.AC65G
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6GL.AC65G
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.6GL.AC65G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6GL.AC65G
Număr parc PAG.M0.6GL.AC65G Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6928 pcs Fișa cu date PAG.M0.6GL.AC65G.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)
Aplicații Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PAG.M0.6GL.AC65R
PAG.M0.6GL.AC65R
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
In stoc: 3254 pcs
Descarca: PAG.M0.6GL.AC65R.pdf
RFQ
PAG.M0.6GL.AC65GZ
PAG.M0.6GL.AC65GZ
Producători: LEMO