PAG.M0.6GL.AC65R
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6GL.AC65R
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.6GL.AC65R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6GL.AC65R
Număr parc PAG.M0.6GL.AC65R Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3254 pcs Fișa cu date PAG.M0.6GL.AC65R.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray, Red
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)