PAG.M0.6GL.AC52V
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6GL.AC52V
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.6GL.AC52V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6GL.AC52V
Număr parc PAG.M0.6GL.AC52V Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5647 pcs Fișa cu date PAG.M0.6GL.AC52V.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 6A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Gray, Green Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)