PAG.M0.6GL.AC65N
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6GL.AC65N
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.6GL.AC65N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6GL.AC65N
Număr parc PAG.M0.6GL.AC65N Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6219 pcs Fișa cu date PAG.M0.6GL.AC65N.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 6A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Black, Gray Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)