PAG.M0.6GL.AC65JZ
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6GL.AC65JZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.6GL.AC65JZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6GL.AC65JZ
Număr parc PAG.M0.6GL.AC65JZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4911 pcs Fișa cu date PAG.M0.6GL.AC65JZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray, Yellow
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)
Aplicații Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PAG.M0.6GL.AC65J
PAG.M0.6GL.AC65J
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP