STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STR05S3V3
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V
Foi de date: STR05S3V3.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STR05S3V3
Număr parc STR05S3V3 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12144 pcs Fișa cu date STR05S3V3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 3.3V Tensiune - Intrare (Max) 32V
Tensiune - Dropout (tipic) 4.75V Tip Linear Regulator Replacement
Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Serie STR
Starea RoHS Digi-Reel® Ripple Current - Frecvență scăzută ITE (Commercial)
Polarizare 10-SMD Module, Gull Wing Configurarea ieșirii 1
Alte nume 1470-3942-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Codul producătorului STR05S3V3 Reglementarea liniei 81%
Caracteristici Remote On/Off, SCP Caracteristici Pins 500mA
Descriere extinsă Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input Descriere DC DC CONVERTER 3.3V