STR05S15
XP PowerXP Power
STR05S15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STR05S15
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 8W
Foi de date: STR05S15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile STR05S15
Număr parc STR05S15 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 8W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12405 pcs Fișa cu date STR05S15.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serie STR
Putere (Wați) 8W ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SMD Module, Gull Wing Alte nume 1470-3947
STR05S15-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 95% descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Caracteristici de control Enable, Active High