STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STR05S12
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: STR05S12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STR05S12
Număr parc STR05S12 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12762 pcs Fișa cu date STR05S12.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Intrare (Min) 15V
Tensiune - Intrare (Max) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Serie STR
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 10-SMD Module, Gull Wing
Alte nume 1470-3946-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, SCP Eficienţă 94%
descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA