STR05S2V5
XP PowerXP Power
STR05S2V5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STR05S2V5
Producator / Marca: XP Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Foi de date: STR05S2V5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile STR05S2V5
Număr parc STR05S2V5 Producător XP Power
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10515 pcs Fișa cu date STR05S2V5.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2.5V Tensiune - Intrare (Min) 4.75V
Tensiune - Intrare (Max) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serie STR
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SMD Module, Gull Wing Alte nume 1470-3941
STR05S2V5-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 77% descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Caracteristici de control Enable, Active High