NP05DB680M
Prezentarea produsului
Număr parc: NP05DB680M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM
Foi de date: NP05DB680M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP05DB680M
Număr parc NP05DB680M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7096 pcs Fișa cu date NP05DB680M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Alte nume LM NP05D B680M
NPO5DB680M
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Frecventa - Self Resonant 9.7MHz
descriere detaliata 68µH Shielded Inductor 650mA 660 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 660 mOhm Max
Ratingul curent 650mA Curent - saturație -