NP05DB330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NP05DB330M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 800MA 350 MOHM
Foi de date: NP05DB330M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP05DB330M
Număr parc NP05DB330M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 33UH 800MA 350 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5903 pcs Fișa cu date NP05DB330M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
ecranare Shielded Serie N, P Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume LM NP05D B330M
NPO5DB330M
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Frecventa - Self Resonant 14MHz
descriere detaliata 33µH Shielded Inductor 800mA 350 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 350 mOhm Max
Ratingul curent 800mA Curent - saturație -