NP05DB3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NP05DB3R3M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 2.5A 40 MOHM SMD
Foi de date: NP05DB3R3M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP05DB3R3M
Număr parc NP05DB3R3M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 3.3UH 2.5A 40 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6305 pcs Fișa cu date NP05DB3R3M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
ecranare Shielded Serie N, P Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume LM NP05D B3R3M
NPO5DB3R3M
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Frecventa - Self Resonant 45MHz
descriere detaliata 3.3µH Shielded Inductor 2.5A 40 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 40 mOhm Max
Ratingul curent 2.5A Curent - saturație -