NP061A500A
PanasonicPanasonic
NP061A500A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NP061A500A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS DUAL PNP SSSMINI6
Foi de date: NP061A500A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP061A500A
Număr parc NP061A500A Producător Panasonic
cantitate valabila 3070 pcs Fișa cu date NP061A500A.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tip tranzistor 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pachetul dispozitivului furnizor SSSMini6-F1
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) -
Rezistor - bază (R1) 10 kOhms Putere - Max 125mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-963
Alte nume NP061A500ATR
NPO61A500A
Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 80MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 80mA 80MHz 125mW Surface Mount SSSMini6-F1
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Curentul curent - colector (max) 500nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 80mA Numărul părții de bază NP061A5