ELJ-ND22NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND22NJF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-ND22NJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM
Foi de date: ELJ-ND22NJF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-ND22NJF
Număr parc ELJ-ND22NJF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3882 pcs Fișa cu date ELJ-ND22NJF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2015 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie ND
Evaluări - Q @ Freq 12 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2015 Metric)
Alte nume ELJND22NJF
PCD2390TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 22nH
Înălțime - așezată (Max) 0.050" (1.28mm) Frecventa - Self Resonant 2.6GHz
descriere detaliata 22nH Unshielded Wirewound Inductor 465mA 290 mOhm Max 0805 (2015 Metric) Rezistența DC (DCR) 290 mOhm Max
Ratingul curent 465mA Curent - saturație -