ELJ-ND18NKF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND18NKF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-ND18NKF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM
Foi de date: ELJ-ND18NKF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-ND18NKF
Număr parc ELJ-ND18NKF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6003 pcs Fișa cu date ELJ-ND18NKF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie ND
Evaluări - Q @ Freq 12 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume ELJND18NKF
PCD1163TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 18nH
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Frecventa - Self Resonant 3GHz
descriere detaliata 18nH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 290 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 290 mOhm Max
Ratingul curent 480mA Curent - saturație -