ELJ-ND1R0KF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND1R0KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-ND1R0KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD
Foi de date: ELJ-ND1R0KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-ND1R0KF
Număr parc ELJ-ND1R0KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5159 pcs Fișa cu date ELJ-ND1R0KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie ND
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume ELJND1R0KF Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Frecventa - Self Resonant 80MHz
descriere detaliata 1µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 3.88 Ohm Max 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 3.88 Ohm Max
Ratingul curent 120mA Curent - saturație -