ELJ-ND33NKF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND33NKF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-ND33NKF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
Foi de date: ELJ-ND33NKF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-ND33NKF
Număr parc ELJ-ND33NKF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227446 pcs Fișa cu date ELJ-ND33NKF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie ND
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 100MHz