172-E37-111-001
NorCompNorComp
172-E37-111-001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E37-111-001
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: 172-E37-111-001.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 172-E37-111-001
Număr parc 172-E37-111-001 Producător NorComp
cantitate valabila 5320 pcs Fișa cu date 172-E37-111-001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 172-E
ambalare - Alte nume 537ME
78E09M
78E09M-ND
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A