172-E37-111-011
NorCompNorComp
172-E37-111-011 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E37-111-011
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: 172-E37-111-011.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 172-E37-111-011
Număr parc 172-E37-111-011 Producător NorComp
cantitate valabila 6309 pcs Fișa cu date 172-E37-111-011.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 172-E
ambalare - Alte nume 5537ME
88E09M
88E09M-ND
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A