172-E37-111-031
NorCompNorComp
172-E37-111-031 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E37-111-031
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: 1.172-E37-111-031.pdf2.172-E37-111-031.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 172-E37-111-031
Număr parc 172-E37-111-031 Producător NorComp
cantitate valabila 2967 pcs Fișa cu date 1.172-E37-111-031.pdf2.172-E37-111-031.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Serie 172-E
ambalare Tray Alte nume 19E09M
19E09M-ND
7537ME
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flansa Caracteristică Mating Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A