172-E37-102R031
NorCompNorComp
172-E37-102R031 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 172-E37-102R031
Producator / Marca: NorComp
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Foi de date: 172-E37-102R031.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 172-E37-102R031
Număr parc 172-E37-102R031 Producător NorComp
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17357 pcs Fișa cu date 172-E37-102R031.pdf
Sârmă ecartament 20-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie 172-E, M Series
ambalare Tray Alte nume 172E37102R031
4137MER
Temperatura de Operare -50°C ~ 100°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT) Flansa Caracteristică Mating Side (4-40)
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal