UHD1A471MPD
NichiconNichicon
UHD1A471MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A471MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A471MPD.pdf2.UHD1A471MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A471MPD
Număr parc UHD1A471MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 282535 pcs Fișa cu date 1.UHD1A471MPD.pdf2.UHD1A471MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15188
UHD1A471MPD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 72 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHD1A562MHD
UHD1A562MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 107429 pcs
Descarca: UHD1A562MHD.pdf
RFQ
UHD1A471MPD1TD
UHD1A471MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL