UHD1A332MHD
NichiconNichicon
UHD1A332MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A332MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A332MHD.pdf2.UHD1A332MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A332MHD
Număr parc UHD1A332MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96243 pcs Fișa cu date 1.UHD1A332MHD.pdf2.UHD1A332MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.216A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15187
493-15187-1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 18 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3300µF Aplicații General Purpose