UHD1A392MHD
NichiconNichicon
UHD1A392MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A392MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A392MHD.pdf2.UHD1A392MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A392MHD
Număr parc UHD1A392MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100247 pcs Fișa cu date 1.UHD1A392MHD.pdf2.UHD1A392MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.632A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.29A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16774
UHD1A392MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 16 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3900µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHD1A332MHD
UHD1A332MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 96243 pcs
Descarca: UHD1A332MHD.pdf
RFQ
UHD1A471MPD1TA
UHD1A471MPD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 1026467 pcs
Descarca: UHD1A471MPD1TA.pdf
RFQ
UHD1A392MHD6TN
UHD1A392MHD6TN
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Descarca: UHD1A392MHD6TN.pdf
UHD1A221MED1TD
UHD1A221MED1TD
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Descarca: UHD1A221MED1TD.pdf
UHD1A392MHD6
UHD1A392MHD6