UHD1A562MHD
NichiconNichicon
UHD1A562MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1A562MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1A562MHD.pdf2.UHD1A562MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1A562MHD
Număr parc UHD1A562MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107429 pcs Fișa cu date 1.UHD1A562MHD.pdf2.UHD1A562MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.768A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.46A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 16 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 5600µF