RNU1C181MDN1PX
NichiconNichicon
RNU1C181MDN1PX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU1C181MDN1PX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNU1C181MDN1PX.pdf2.RNU1C181MDN1PX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU1C181MDN1PX
Număr parc RNU1C181MDN1PX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 441616 pcs Fișa cu date 1.RNU1C181MDN1PX.pdf2.RNU1C181MDN1PX.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm descriere detaliata 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RNU1C101MDSASQ
RNU1C101MDSASQ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
In stoc: 140948 pcs
Descarca: RNU1C101MDSASQ.pdf
RFQ
RNU1C101MDSASQJX
RNU1C101MDSASQJX
Producători: Nichicon
In stoc: 415537 pcs
Descarca: RNU1C101MDSASQJX.pdf
RFQ
RNU1C181MDN1
RNU1C181MDN1
Descriere: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H