RNU1C271MDN1KX
NichiconNichicon
RNU1C271MDN1KX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU1C271MDN1KX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNU1C271MDN1KX.pdf2.RNU1C271MDN1KX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU1C271MDN1KX
Număr parc RNU1C271MDN1KX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 420053 pcs Fișa cu date 1.RNU1C271MDN1KX.pdf2.RNU1C271MDN1KX.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14260-3
RNU1C271MDN1KX-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm
descriere detaliata 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 270µF