RNU1C101MDS1PX
NichiconNichicon
RNU1C101MDS1PX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU1C101MDS1PX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNU1C101MDS1PX.pdf2.RNU1C101MDS1PX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU1C101MDS1PX
Număr parc RNU1C101MDS1PX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 444863 pcs Fișa cu date 1.RNU1C101MDS1PX.pdf2.RNU1C101MDS1PX.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 282mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.82A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose