RNU1C101MDSASQ
NichiconNichicon
RNU1C101MDSASQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU1C101MDSASQ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Foi de date: 1.RNU1C101MDSASQ.pdf2.RNU1C101MDSASQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU1C101MDSASQ
Număr parc RNU1C101MDSASQ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140948 pcs Fișa cu date 1.RNU1C101MDSASQ.pdf2.RNU1C101MDSASQ.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 282mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.82A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14795
RNU1C101MDSASQ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm
descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF