RNU0J221MDS1
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU0J221MDS1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNU0J221MDS1.pdf2.RNU0J221MDS1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU0J221MDS1
Număr parc RNU0J221MDS1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 434316 pcs Fișa cu date 1.RNU0J221MDS1.pdf2.RNU0J221MDS1.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 20 mOhm descriere detaliata 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RNU0J152MDN1
RNU0J152MDN1
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
In stoc: 107856 pcs
Descarca: RNU0J152MDN1.pdf
RFQ
RNU0J471MDN1KX
RNU0J471MDN1KX
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
In stoc: 484481 pcs
Descarca: RNU0J471MDN1KX.pdf
RFQ
RNU0J221MDS1JX
RNU0J221MDS1JX
Descriere: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H