RNU0J102MDN1PX
NichiconNichicon
RNU0J102MDN1PX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU0J102MDN1PX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNU0J102MDN1PX.pdf2.RNU0J102MDN1PX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU0J102MDN1PX
Număr parc RNU0J102MDN1PX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 410250 pcs Fișa cu date 1.RNU0J102MDN1PX.pdf2.RNU0J102MDN1PX.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose