RNU0J152MDN1PH
NichiconNichicon
RNU0J152MDN1PH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU0J152MDN1PH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNU0J152MDN1PH.pdf2.RNU0J152MDN1PH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU0J152MDN1PH
Număr parc RNU0J152MDN1PH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 259086 pcs Fișa cu date 1.RNU0J152MDN1PH.pdf2.RNU0J152MDN1PH.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-7362-2
493-7362-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhm
descriere detaliata 1500µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF