RNU0J122MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNU0J122MDN1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUMPOLY 1200UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNU0J122MDN1.pdf2.RNU0J122MDN1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNU0J122MDN1
Număr parc RNU0J122MDN1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUMPOLY 1200UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 325519 pcs Fișa cu date 1.RNU0J122MDN1.pdf2.RNU0J122MDN1.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 9 mOhm descriere detaliata 1200µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1200µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RNU0G821MDN1PX
RNU0G821MDN1PX
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
In stoc: 354420 pcs
Descarca: RNU0G821MDN1PX.pdf
RFQ
RNU0G821MDN1KX
RNU0G821MDN1KX
Producători: Nichicon
In stoc: 466693 pcs
Descarca: RNU0G821MDN1KX.pdf
RFQ
RNU0J122MDN1PX
RNU0J122MDN1PX
Descriere: CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H