G4010E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G4010E24B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4010E24B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
Foi de date: 1.G4010E24B-RSR.pdf2.G4010E24B-RSR.pdf3.G4010E24B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4010E24B-RSR
Număr parc G4010E24B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X10MM 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15568 pcs Fișa cu date 1.G4010E24B-RSR.pdf2.G4010E24B-RSR.pdf3.G4010E24B-RSR.pdf
Lăţime 10.30mm Greutate 0.026 lb (11.79g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4010
RPM 10000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 41.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.250A Tip rulant Ball
produse asemanatoare
G4010E12B-RSR-L6
G4010E12B-RSR-L6
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE
In stoc: 9720 pcs
Descarca: G4010E12B-RSR-L6.pdf
RFQ
G4010E12B1-RSR-WS
G4010E12B1-RSR-WS
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC
In stoc: 14180 pcs
Descarca: G4010E12B1-RSR-WS.pdf
Descriere: RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE