G4010E12B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4010E12B1-RSR-WS
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC
Foi de date: 1.G4010E12B1-RSR-WS.pdf2.G4010E12B1-RSR-WS.pdf3.G4010E12B1-RSR-WS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4010E12B1-RSR-WS
Număr parc G4010E12B1-RSR-WS Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 10.30mm Greutate 0.026 lb (11.79g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4010
RPM 10000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 41.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.350A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 11.0 CFM (0.308m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G400BN
G400BN
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 410MHZ WHIP STR BNC MALE
In stoc: 3655 pcs
Descarca: G400BN.pdf
RFQ
G40
G40
Producători: XP Power
Descriere: DC DC CONVERTER 4000V 1.5W
In stoc: 806 pcs
Descarca: G40.pdf
RFQ
G40-2
G40-2
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN GUARD METAL 40MM
In stoc: 188484 pcs
Descarca: G40-2.pdf
G4010H05B1-RSR-WS
G4010H05B1-RSR-WS
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 40X10.3MM 5VDC WIRE
Descarca: G4010H05B1-RSR-WS.pdf
G400TN
G400TN
Descriere: RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE
Descarca: G400TN.pdf
G4010E12B1-RSR-WS-S
G4010E12B1-RSR-WS-S
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE