G4010E12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G4010E12B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4010E12B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X10MM 12VDC
Foi de date: 1.G4010E12B-RSR.pdf2.G4010E12B-RSR.pdf3.G4010E12B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4010E12B-RSR
Număr parc G4010E12B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X10MM 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12064 pcs Fișa cu date 1.G4010E12B-RSR.pdf2.G4010E12B-RSR.pdf3.G4010E12B-RSR.pdf
Lăţime 10.30mm Greutate 0.026 lb (11.79g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4010
RPM 10000 RPM Alte nume 1570-1077
Temperatura de Operare - Zgomot 41.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.350A Tip rulant Ball
produse asemanatoare
G4010E12B-RSR-L6
G4010E12B-RSR-L6
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 40X10.3MM 12VDC WIRE
In stoc: 9720 pcs
Descarca: G4010E12B-RSR-L6.pdf
RFQ
G4010E12B1-RSR-WS
G4010E12B1-RSR-WS
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC
In stoc: 14180 pcs
Descarca: G4010E12B1-RSR-WS.pdf
RFQ
G4010H05B2-RSR
G4010H05B2-RSR
Descriere: FAN AXIAL 40X10MM LCKD RTR 05VDC
Descarca: G4010H05B2-RSR.pdf
G40-2
G40-2
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN GUARD METAL 40MM
Descarca: G40-2.pdf
G4010H05B1-RSR-WS-S
G4010H05B1-RSR-WS-S
Descriere: FAN AXIAL 40X10.3MM 5VDC WIRE
Descarca: G4010H05B1-RSR-WS-S.pdf
G40
G40
Producători: XP Power
Descriere: DC DC CONVERTER 4000V 1.5W
In stoc: 806 pcs
Descarca: G40.pdf
G400BN
G400BN
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 410MHZ WHIP STR BNC MALE
Descarca: G400BN.pdf
G4010E24B-RSR
G4010E24B-RSR
Descriere: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
Descarca: G4010E24B-RSR.pdf
Descriere: RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE