104MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR100K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 104MSR100K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Foi de date: 104MSR100K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 104MSR100K
Număr parc 104MSR100K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183045 pcs Fișa cu date 104MSR100K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm) Serie MSR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 104MSR100K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.1µF