104MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPW160K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 104MPW160K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC AXIAL
Foi de date: 104MPW160K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 104MPW160K
Număr parc 104MPW160K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129738 pcs Fișa cu date 104MPW160K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 160V Tensiunea nominală - AC 90V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Serie MPW
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 104MPW160K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESR Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial capacitanță 0.1µF