104MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPR400K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 104MPR400K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Foi de date: 104MPR400K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 104MPR400K
Număr parc 104MPR400K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141058 pcs Fișa cu date 104MPR400K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 220V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serie MPR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1009
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
Caracteristici Low ESR ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.768 Ohms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.1µF Aplicații DC Link, DC Filtering