104MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 104MSR250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: 104MSR250K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 104MSR250K
Număr parc 104MSR250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215655 pcs Fișa cu date 104MSR250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.256" W (13.00mm x 6.50mm) Serie MSR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1011
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici - ESR (rezistență în serie echivalentă) 17.684 Ohms
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose