026303.5MXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026303.5MXL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 026303.5MXL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
Foi de date: 026303.5MXL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 026303.5MXL
Număr parc 026303.5MXL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48870 pcs Fișa cu date 026303.5MXL.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 026303.5L
026303.5MXL-ND
0263035MXL
26303.5L
F2337
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 2.33 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.0224 Ohms
Ratingul curent 3.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, PSE, UR