026303.5WAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026303.5WAT1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 026303.5WAT1L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
Foi de date: 026303.5WAT1L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 026303.5WAT1L
Număr parc 026303.5WAT1L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116471 pcs Fișa cu date 026303.5WAT1L.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Axial
Alte nume 26303.5WAT1L Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 2.33 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.0224 Ohms
Ratingul curent 3.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, PSE, UR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
026303.5VXL
026303.5VXL
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
In stoc: 18661 pcs
Descarca: 026303.5VXL.pdf
RFQ
Producători: General Cable
Descriere: CABLE 3COND 18AWG YELLOW 250'
In stoc: 223 pcs
Descarca: 02632.15.05.pdf
RFQ
026303.5WRT1L
026303.5WRT1L
In stoc: 118530 pcs
Descarca: 026303.5WRT1L.pdf
026303.5WRT1
026303.5WRT1
Descarca: 026303.5WRT1.pdf
026303.5M
026303.5M