026302.5WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 026302.5WRT1L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Foi de date: 026302.5WRT1L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 026302.5WRT1L
Număr parc 026302.5WRT1L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141643 pcs Fișa cu date 026302.5WRT1L.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 26302.5T1L Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.197 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.034 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, PSE, UR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
026302.5WRT1
026302.5WRT1
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL