026302.5WRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 026302.5WRT3
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Foi de date: 026302.5WRT3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 026302.5WRT3
Număr parc 026302.5WRT3 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5284 pcs Fișa cu date 026302.5WRT3.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serie PICO® II 263 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume 026302.5WRT3-
26302.5T3
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.197 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.034 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, PSE, UR