SBR10100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10100CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR10100CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 5A ITO220AB
Foi de date: SBR10100CTFP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SBR10100CTFP
Număr parc SBR10100CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 5A ITO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 93430 pcs Fișa cu date SBR10100CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume SBR10100CTFPDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A Numărul părții de bază SBR10100CT